+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

  • Majtki chłonne Seni Active Classic

   Produkt o chłonności zbliżonej do Seni Active Super i ceną zbliżoną Seni Active Normal. Przeznaczone dla osób aktywnych oraz uczestniczących w zajęciach rehabilitacji ruchowej borykających się ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Stosowane jak zwykła bielizna są wygodne i dyskretne. Mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu jak i w przypadku inkontynencji kałowej.

  • Majtki chłonne Seni Active Normal

   Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Normal, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę. NOWOŚĆ! Dyskretne i higieniczne wyrzucenie zużytego produktu, dzięki…

  • Majtki chłonne TENA Pants Normal

   to majtki chłonne o podstawowej chłonności stworzone aby zapewnić aktywnym użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki TENA Pants nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia czy z jakichkolwiek form zajęć ruchowych. Ścisłe przyleganie do ciała zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a dzięki zakładaniu jak zwykła bielizna codzienne funkcjonowanie staje się wiele łatwiejsze.  

  • Majtki chłonne TENA Pants Plus

   majtki chłonne o podwyższonej chłonności stworzone aby zapewnić użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki TENA Pants nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia czy z jakichkolwiek form zajęć ruchowych. Ścisłe przyleganie do ciała zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a dzięki zakładaniu jak zwykła bielizna codzienne funkcjonowanie staje się wiele łatwiejsze.

  • Majtki chłonne TENA Pants Super

   majtki chłonne o najwyższonej chłonności stworzone aby zapewnić użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Nadają się do użycia także w nocy. Dzięki TENA Pants nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia czy z jakichkolwiek form zajęć ruchowych. Ścisłe przyleganie do ciała zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a dzięki zakładaniu jak zwykła bielizna codzienne funkcjonowanie staje się wiele łatwiejsze.

  • Pieluchomajtki Super Seni

   Pieluchomajtki Super Seni przeznaczone są dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany.  

  • Pieluchomajtki Super Seni Plus

   Oddychające pieluchomajtki Super Seni Plus to pieluchomajtki „nocne” o podwyższonej chłonności przeznaczone dla osób z ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być używane także w przypadku inkontynencji kałowej. Przeznaczone zarówno dla osób leżących, obłożnie chorych jak i osób aktywnych. Specjalny laminat oddychający zapewnia swobodny dostęp powietrza do skóry, a także pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pieluchy co ogranicza ryzyko powstania odparzeń czy…

  • Pieluchomajtki Super Seni Quatro

   Oddychające pieluchomajtki Super Seni Quatro to pieluchomajtki o najwyższym poziomie chłonności przeznaczone dla osób z bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Mogą być używane także w przypadku inkontynencji kałowej. Przeznaczone zarówno dla osób leżących, obłożnie chorych jak i osób aktywnych. Specjalny laminat oddychający zapewnia swobodny dostęp powietrza do skóry, a także pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pieluchy co ogranicza ryzyko powstania…

  • Pieluchomajtki Super Seni Trio

   Oddychające pieluchomajtki Super Seni Trio to pieluchomajtki o znacznie podwyższonej chłonności przeznaczone dla osób z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Mogą być używane także w przypadku inkontynencji kałowej. Przeznaczone zarówno dla osób leżących, obłożnie chorych jak i osób aktywnych.

  • Pieluchomajtki TENA Slip Maxi

   o najwyższej chłonności z nowoczesnym systemem ConfioAir to produkt całkowicie oddychający. Przeznaczone dla osób leżących lub niesamodzielnych z ciężkim i bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Dzięki szybko działającemu wsadowi zapewniają skuteczną barierę przed przeciekaniem. Miękki materiał jest przyjemny w dotyku, natomiast regulowane rzepy gwarantują odpowiednie i wygodne dopasowanie.

  • Pieluchomajtki TENA Slip Plus

   z nowoczesnym systemem ConfioAir to produkt całkowicie oddychający. Zalecane dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Dzięki szybko działającemu wsadowi zapewniają skuteczną barierę przed przeciekaniem. Miękki materiał jest przyjemny w dotyku, natomiast regulowane rzepy gwarantują odpowiednie i wygodne dopasowanie. Pieluchomajtki Tena Slip chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego i utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnego…

  Wypożycz sprzęt