+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

  • OSŁONA NA PALEC

   GELTEX – OSŁONA NA PALEC Z PŁATKIEM ŻELOWYM Elastyczna tekstylna osłona na palce z płatkiem żelowym. Płatek żelowy jest miękką podkładką, która zmniejsza ból spowodowany uciskiem w wyniku zrogowacenia, młoteczkowatości palców, odcisków, otarć oraz innych urazów palców. Pomocna w eliminacji pęcherzy i zalecana przy zrogowaceniach, palcach młoteczkowatych, szponiastych i otarciach.

  • PODPIĘTKI ELASTYCZNE

   PODPIĘTKI ELASTYCZNE ANATOMIC LINE Wykonane są z miękkiej pianki lateksowej , wykończone delikatną skórą a la pekari. Amortyzują naciski na pięty powstające w fazie uderzenia piętą o podłoże. Są elastyczne jak poduszki, zapewniają komfort w części piętowej obuwia, podwyższają położenie pięty. Chronią stopy przed otarciem, zapobiegają uciskowi obuwia.

  • PODPIĘTKI KOREKCYJNE

   PODPIĘTKI KOREKCYJNE ANATOMIC LINE Podpiętki DAG i DAGA stosowane są w przypadku pięty koślawej lub szpotawej. Zapobiegają nadmiernemu ścieraniu obcasów i wykrzywianiu obuwia. W podpiętkach zastosowany jest element ze sztywnej masy gumowej umożliwiający korektę ustawienia pięty w obuwiu, który naklejono na perforowaną piankę lateksową. Całość wykończona jest delikatną skórą owczą.

  • PODPIĘTKI NA OSTROGI PIĘTOWE

   PODPIĘTKI NA OSTROGI PIĘTOWE Podpiętki DAN i DANA wykonane są z miękkiej lateksowej pianki, wykończonej delikatną skórą owczą. Stosowane są przy tworzących się i już istniejących ostrogach kości piętowych. Zmniejszają ryzyko powstawania stanów zapalnych wokół ostrogi piętowej. Amortyzują wstrząsy i chronią pięty.

  • Wkładka medyczna supinująca

   Wkładka medyczna supinująca ADEPTUŚ Wkładka profilaktyczna  supinująca, poprzez korytkowy kształt stabilizuje prawidłowe ustawienie pięty względem podłoża. Zalecana jest głównie w profilaktyce stóp płasko – koślawych oraz koślawości kolan. Wspomaga korygowanie nieprawidłowego ustawienia stóp. Wykonana jest z gumowego materiału amortyzującego oraz skóry owczej o znakomitych właściwościach higienicznych. Zapobiega wykoślawianiu noszonego obuwia. Pozwala utrzymać prawidłowy i bardziej estetyczny chód. Pamiętajmy o zapewnieniu…

  • Wkładka profilaktyczna ARA

    Wkładka profilaktyczna ARA wkładka pełna, wykonana w technologii żelowej i pokryta delikatną warstwą welurową. Niezwykle miękki, ściśliwy i elastyczny materiał jakim jest żel, zapewnia doskonały komfort i odpoczynek zmęczonym stopom, daje uczucie relaksu. Zalecana jest do stosowania zwłaszcza dla osób z nadwagą, wykonujących prace lub przebywających długo w pozycji stojącej oraz dla osób ze stopami wrażliwymi. Dzięki anatomicznemu kształtowi i…

  • Wkładki ortopedyczne AMON – EXCLUSIVE

   Doskonale amortyzuje wstrząsy, obciąża równomiernie cały łuk stopy, przez co chroni stawy i kręgosłup. Zapobiega zmęczeniu stóp i odpa-rzeniom, gwarantuje komfort pod-czas chodzenia. Wykonana z naj-wyższej jakości materiałów: klina supinującego z pianki lateksowej, podkładu z lateksu Shock Absorber oraz wierzchniej warstwy – skóry owczej.

  • Wkładki profilaktyczne ALMA

   Wkładki profilaktyczne ALMA specjalistyczne wkładki pełne zapobiegają opadaniu sklepienia podłużnego i poprzecznego stopy oraz podpierają je. Wykonane są z pianki lateksowej zawierającej węgiel aktywny. Zapewniają komfort podczas ruchu, ponieważ amortyzują naciski statyczne i dynamiczne powstające podczas stania, chodzenia, biegu i aktywności fizycznej, zwłaszcza na twardym podłożu. Mogą być stosowane w profilaktyce odparzeń. Posiadają właściwości chłonne wilgoci (potu) oraz właściwości antyperspiracyjne.…

  • ŻELOWA OSŁONA NA PALEC STOPY

   GELFINGER-ŻELOWA OSŁONA NA PALEC STOPY Elastyczna ochrona z żelu polimerowego zalecana na bolące palce stóp, wspomaga gojenie, zapobiega odciskom i otarciom, zapewnia miękkość.

  Wypożycz sprzęt