+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Płocku

O Wypożyczalni

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym „Oaza” Płock, prowadzona przez Fundację Panaceum, jest profesjonalną wypożyczalnią wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego i sprzętu medycznego. W naszej bogatej ofercie posiadamy ogromną ilość różnego rodzaju sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego, dzięki któremu rehabilitacja i opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi jest zdecydowanie wygodniejsza, łatwiejsza, a przede wszystkim skuteczniejsza. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klientów, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Dlaczego my?

  1. Jesteśmy najdłużej działającą wypożyczalnią w Płocku i dzięki zdobytemu doświadczeniu i profesjonalizmowi potrafimy trafnie rozpoznawać potrzeby osób chorych i niepełnosprawnych.

Nasza Wypożyczalnia działa od 2007 roku. Początkowo mieściła się przy ulicy Krótkiej 6a w Domu Pomocy Społecznej w Płocku. W późniejszym okresie została przeniesiona do obecnej siedziby, tzn. na osiedle Winiary, przy ulicy Tadeusza Garleja 3. Dzięki zmianie lokalizacji zyskaliśmy nowe powierzchnie magazynowe, pozwalające na przechowywanie jeszcze większej, niż dotychczas, ilości sprzętu. Doświadczenie zdobyte w trakcie 15-letniej działalności i zaufanie ponad 2 tysięcy osób, którym pomogliśmy pozwala na doskonałe rozumienie potrzeb naszych Klientów i sprawia, że nasze usługi są dla wszystkich w pełni satysfakcjonujące.

  1. Zasoby i różnorodność naszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego są jednymi z największych na Mazowszu.

Wypożyczalnia oferuje sprzęt aż w 30 kategoriach. Zajmujemy się wynajmem popularnych sprzętów, takich jak balkoniki, chodziki czy wózki inwalidzkie, ale również rzadziej dostępnych w wypożyczalniach: podnośników, przenośnych koncentratorów tlenu, szyn CPM czy schodołazów. Wypożyczamy różnego typu urządzenia zapewniające mobilność (np. wózki, schodołazy, chodziki), a także sprzęt poprawiający komfort i jakość życia (np. łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu).

  1. Wypożyczamy wyłącznie w pełni profesjonalny i nowoczesny sprzęt renomowanych firm polskich i zagranicznych

Sprzęt, który wypożyczamy jest starannie wyselekcjonowany zarówno pod względem technicznym, jak i pod względem przydatności w procesie rehabilitacji. Dzięki dużemu doświadczeniu zakupujemy, a następnie wypożyczamy tylko te urządzenia, które są najbardziej skuteczne w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych i opiekuńczych naszych Klientów. Wypożyczamy tylko sprzęt w pełni sprawny technicznie. Zanim przystąpimy do zrealizowania danej  usługi, zawsze najpierw dokonujemy sprawdzenia  każdego urządzenia pod względem bezpieczeństwa i higieny. W przypadku awarii sprzętu to my dokonujemy naprawy, a jeśli jest ona niemożliwa, to wówczas oferujemy urządzenie zastępcze. Sprzęt jest każdorazowo starannie dezynfekowany preparatami o najwyższych standardach bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.

  1. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, poczynając od doradztwa w zakresie wyboru sprzętu, a kończąc na zapewnieniu dowozu, montażu i instruktażu w domu Klienta. Na specjalne życzenie Klienta, wszelkie formalności związane z wypożyczeniem sprzętu załatwiamy bez konieczności przyjazdu do nas.

W naszej  Wypożyczalni zatrudnieni są specjaliści, którzy pomagają w doborze  odpowiedniego sprzętu, w zależności od schorzenia, urazu, wagi i wzrostu danego pacjenta. Wypożyczalnia oferuje również transport oraz montaż urządzeń w domu Klienta, co daje gwarancję prawidłowego użytkowania sprzętu. Pracownicy dodatkowo zaznajamiają pacjenta i jego najbliższych z instrukcją poprawnego korzystania z  wypożyczonego sprzętu. Osoby, które mają trudności z osobistym dotarciem do naszej Wypożyczalni, mogą wszystkie niezbędne formalności dotyczące warunków wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego załatwić drogą telefoniczną lub mailową.

  1. Oferujemy korzystne ceny wynajmu oraz jasno sprecyzowane i transparentne zasady wypożyczenia.

Ceny wynajmu sprzętu w naszej wypożyczalni są bardzo korzystne, biorąc pod uwagę to, iż oferujemy wyłącznie profesjonalny i nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Wyróżnia nas to na rynku, bowiem wiele wypożyczalni oferuje sprzęt już przestarzały technicznie i nie spełniający wymagań nowoczesnej rehabilitacji. Preferujemy również przejrzyste zasady najmu. U nas płacicie Państwo tylko za taki okres, na jaki sprzęt jest potrzebny, a nie za ten, który zadeklarowaliście podczas zawierania umowy. Naszą umowę można w każdej chwili rozwiązać bez żadnych konsekwencji dla osoby wynajmującej dane urządzenie.

W zakładce „Nasza oferta”  znajduję się wykaz sprzętu dostępnego w naszej wypożyczalni.

Życzymy zdrowia, jednak w trudnych chwilach zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą.

Dołożymy wszelkich starań, aby całkowicie spełnić Państwa oczekiwania.

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Fundacji Panaceum

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne OAZA

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

tel. 505 706 308 lub  24 366 70 51

Zapraszamy

Wypożycz sprzęt