+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego "Oaza"

Bądźmy oazą, gdzie człowiek zachwyca się życiem,

także tym, które kosztuje wiele trudu”.

(Phil Bosmans)

 

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne „Oaza” powstało z myślą o wszystkich osobach potrzebujących profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji i opieki. Celem działania Centrum jest stworzenie kompleksu usług dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych poprzez udzielanie świadczeń medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych służących zachowaniu i poprawie zdrowia. Potrzeby każdego naszego Pacjenta rozpatrujemy indywidualnie, starając się przy tym  w pełni dostosować bogaty wachlarz naszych usług do wymagań zdrowotnych danej osoby oraz do zaleceń lekarskich.

Centrum Medyczno – Rehabilitacyjne „Oaza” to:

 

 

 

  • Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, jak również innych produktów niezbędnych do korekcji wad postawy, w profilaktyce oraz w leczeniu urazów i kontuzji. Oferujemy kompleksową pomoc przy wyborze zaopatrzenia ortopedycznego, sprzętu rehabilitacyjnego, środków pomocniczych i innych produktów medycznych. Sklep realizuje także wnioski NFZ na zaopatrzenie ortopedyczne i środki pomocnicze. 

 

 

 

  • Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego, prowadząca wynajem wysokiej klasy sprzętu renomowanych firm polskich i zagranicznych. Proponujemy Państwu możliwie najtańszy sposób zaopatrzenia w niezbędny sprzęt, który niesie ogromną pomoc i ulgę w znoszeniu trudności przezwyciężania choroby lub niepełnosprawności. Nie ma konieczności  kupna kosztownych urządzeń, które w perspektywie czasu, w wielu przypadkach, staną się bezużyteczne. Wypożyczymy wszystko to, co pozwoli wrócić do normalnego funkcjonowania lub złagodzi skutki długotrwałej choroby i poprawi jakość życia.
  • Przychodnia rehabilitacyjna i specjalistyczna, która oferuje konsultacje lekarskie oraz usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej (fizykoterapii, kinezyterapii, masażu, terapii manualnej, itp.), świadczone przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. W naszej przychodni podchodzimy do procesu rehabilitacji nieco szerzej, zdając sobie sprawę, że fizjoterapia nie odniesie zamierzonego skutku bez prawidłowego funkcjonowania organizmu jako całości. Nowoczesne gabinety, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny, szeroki wachlarz konsultacji w zakresie rehabilitacji oraz profesjonalizm fizjoterapeutów pozwala stosować odpowiednie terapie, dzięki którym nasi pacjenci szybko wracają do zdrowia i pełni sił.

 

 

  • Inne usługi, w tym: usługi opiekuńcze (opieka domowa), dostosowane do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności, świadczone przez osoby ze specjalistycznym przygotowaniem zawodowym; usługi transportowe, świadczone busami i autobusami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych oraz serwis sprzętu rehabilitacyjnego w zakresie diagnozowania i naprawiania usterek uszkodzonego lub niedziałającego sprzętu rehabilitacyjnego.

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne „Oaza” mieści się w Płocku, na osiedlu Winiary, przy ulicy Tadeusza Garleja 3. Wejście główne do naszego Centrum usytuowane jest od ulicy Medycznej, naprzeciw tężni solankowej.

Obok Centrum znajduje się Szpital Wojewódzki w Płocku, co jest dużym ułatwieniem dla osób korzystających dodatkowo z konsultacji lekarskich na terenie szpitala. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, zapewniające możliwość dojazdu do nas z różnych części miasta Płocka i okolic.

Osoby zmotoryzowane mogą zostawić samochód na bezpłatnym parkingu dla naszych pacjentów przy ulicy Garleja  lub na dużym parkingu znajdującym się tuż za zakrętem przy  ulicy Medycznej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. 

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty świadczonych dla Państwa usług.

Sklep Medyczny
z szerokim asortymentem artykułów medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych
Click Here
Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego
oferująca wysokiej jakości sprzęt za atrakcyjną cenę
Click Here
Przychodnia rehabilitacyjna
z gabinetami fizykoterapii, kinezyterapii i masażu
Click Here
Opieka domowa
usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania chorego
Click Here
Previous
Next

Dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi medyczne i rehabilitacyjne spełniały najwyższe standardy i oczekiwania, a Pacjenci wracali do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

Wypożycz sprzęt