+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

Rehabilitacja w Płocku na NFZ i prywatnie

W ramach Przychodni Rehabilitacyjnej w Centrum Oaza działa:

Przychodnia Rehabilitacyjna w Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnym „Oaza” Płock służy pomocą w przywracaniu pełnej lub możliwie największej sprawności, pozwalającej na normalne funkcjonowanie społeczne i zawodowe. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją i leczeniem osób borykających się z problemami związanymi z narządem ruchu, bólami  kręgosłupa,  posiadających choroby zwyrodnieniowe stawów, po urazach i przebytych zabiegach ortopedycznych, operacjach narządu ruchu.  Chcemy być dla naszych Pacjentów wsparciem na drodze do lepszego samopoczucia na każdym etapie rekonwalescencji, mając w pamięci fundamentalne zasady rehabilitacji. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu oraz konsultacje lekarskie. Dzięki kompleksowej obsłudze, doświadczonej kadrze i nowoczesnym sprzęcie, jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

1. W Przychodni Oaza przyjmują lekarze specjaliści, m.in.: ortopedii i traumatologii ruchu, rehabilitacji medycznej, chirurgii.

A na tym jeszcze nie koniec. Będziemy starać się nawiązać współpracę również z lekarzami o innych specjalnościach. Lekarze pracujący w naszej Przychodni  posiadają wysokie kwalifikacje. Doskonale znają tajniki swojej profesji i potrafią nawiązać serdeczną więź ze swoim pacjentem.

2. Zatrudniamy tylko wyspecjalizowaną kadrę fizjoterapeutów, która korzysta z warsztatów i kursów szkoleniowych

Mając na uwadze Twój komfort i bezpieczeństwo, odpowiednio dobieramy naszą kadrę. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz zapytać naszego fizjoterapeuty.  Zawód fizjoterapeuty, to nie tylko podłączenie przysłowiowych prądów, zrobienie masażu i pokazanie ćwiczeń. A tak często niektórym niestety się wydaje. Wykonywanie tego zawodu wiąże się z empatią do drugiego człowieka, chęcią rozmowy, zrozumieniem. Dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na cechu osobowości naszych pracowników.

3. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii i masażu, sukcesywnie poszerzając zakres naszych specjalności (fizjoterapia uroginekologiczna, fizjoterapia dziecięca)

W trosce o kompleksowość usług posiadamy falę uderzeniową, krioterapię, zabiegi z elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii. Dwie sale do kinezyterapii wyposażone są w UGUL z pełnym osprzętem, a także przyrządami niezbędnymi do ćwiczeń (m.in. poduszki sensomotoryczne, stepy, rollery, gumy do ćwiczeń, piłki o różnej średnicy). Podejmujemy się także nowych wyzwań, jakim jest chociażby  fizjoterapia uroginekologiczna. Jest to nowa dziedzina, która zajmuje się dysfunkcjami dna miednicy. Fizjoterapeuta uroginekologiczny poprzez odpowiednią terapię pomoże wyleczyć dolegliwości układu moczowo-płciowego. Systematycznie rozszerzamy zakres naszych działań wobec dzieci. Korzystając z  wiedzy nabytej podczas specjalistycznych kursów nasz fizjoterapeuta dziecięcy pomaga rozwiązać  nurtujące rodziców problemy dotyczące rehabilitacji ich dzieci.  

4. Nasze urządzenia są najnowszej generacji i co ważne zupełnie nowe.

Wszystkie zakupione przez nas urządzenia pochodzą prosto od producenta. W doborze sprzętu sugerowaliśmy się jak najlepszymi parametrami, a także renomą firmy.

5. Uzupełnieniem kompleksowego podejścia do diagnostyki, leczenia i rehabilitacji jest zaopatrzenie ortopedyczne.

W naszym Centrum prowadzimy Sklep Medyczny oraz Wypożyczalnię Sprzętu Rehabilitacyjnego, które posiadają bardzo bogaty asortyment artykułów i sprzętu medycznego rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

W zależności od rodzaju schorzenia, każdy Pacjent realizuje indywidualny program terapii zlecony przez lekarza lub fizjoterapeutę, dostosowany do jego stanu zdrowia i potrzeb. Dzięki wykorzystywanym przez nas technikom, jesteśmy w stanie ułatwić Państwu powrót do pełnej, lub możliwie największej sprawności ruchowej i przywrócić równowagę psychiczną. W codziennej pracy dążymy do tego, aby jak najskuteczniej zdiagnozować przypadłość i rozpocząć proces leczenia. Podczas planowania i przeprowadzania rehabilitacji bierzemy pod uwagę stan ogólny pacjenta, przebyte choroby czy schorzenia współistniejące. Zwracamy uwagę na wszelkie czynniki towarzyszące, mogące mieć bezpośredni wpływ na przebieg terapii. 

Życzymy zdrowia, jednak w trudnych chwilach zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą.

Dołożymy wszelkich starań, aby całkowicie spełnić Państwa oczekiwania.

Przychodnia Rehabilitacyjna i Specjalistyczna „Oaza” 

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne OAZA

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

tel. 24 366 70 52 lub 690 318 300

Zapraszamy

Wypożycz sprzęt