+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

ABC wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego

Przysłowie mówi, że „Abecadło – pierwszy stopień do mądrości”, zatem chcąc wypożyczyć odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny, należy także kierować się rozumem, należy przeanalizować wszystkie za i przeciw i dopiero podpisać umowę najmu danego sprzętu.

Decyzja chorego – kupić sprzęt, czy może lepiej wypożyczyć?

Najważniejszą rzeczą jest to, czy osoba chora będzie chciała korzystać z wypożyczonego sprzętu medycznego. Nie każdy czuje się bowiem komfortowo korzystając z używanego także przez innych sprzętu rehabilitacyjnego. Czasem konieczne jest wytłumaczenie jej, że najważniejszą rzeczą jest funkcjonalność danego urządzenia, jego bezpieczeństwo podczas korzystania z niego i jego skuteczność w powrocie do zdrowia i poprawienia jakości życia. Nie jest więc najważniejsze, czy to sprzęt nowy czy używany.

Wybór firmy wypożyczającej sprzęt medyczny.

Jeżeli chora osoba zdecydowała się już wybrać się do wypożyczalni sprzętu, kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej firmy użyczającej sprzęt rehabilitacyjny. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na opinię wystawioną przez korzystających z jej usług klientów. Dobrze jest sprawdzić, czy dojazd do wypożyczalni nie jest utrudniony, czy znajduje się w centrum czy na obrzeżach danej miejscowości. Siedziba Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego  Oaza znajduje się na osiedlu Winiary, na ulicy Tadeusza Garleja 3, czyli w miejscu widocznym i łatwo dostępnym dla wszystkich. Plusem jest tu także bliskość szpitala, gdyż chore osoby tuż po wizycie u lekarza mogą się udać do pobliskiej wypożyczalni po niezbędny sprzęt rehabilitacyjny.

Wybór odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego.

Po wybraniu właściwej wypożyczalni przyszła pora na wybór odpowiednich urządzeń. Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne  Oaza dysponuje bardzo zróżnicowanym asortymentem w 30 kategoriach począwszy od balkoników, chodzików czy wózków inwalidzkich, po rzadziej dostępne w wypożyczalniach sprzęty medyczne: podnośniki, przenośne koncentratory tlenu, szyny CPM czy schodołazy. W naszym Centrum każdy znajdzie to, czego w danym momencie potrzebuje .

Wypożyczany tu sprzęt jest starannie wyselekcjonowany zarówno pod względem technicznym, jak i pod względem przydatności w procesie rehabilitacji. Dzięki dużemu doświadczeniu, zakupujemy a następnie wypożyczamy tylko te urządzenia, które są najbardziej skuteczne w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych i opiekuńczych naszych Klientów.

Skorzystanie z fachowej porady specjalistów.

Czasem trudność sprawia wybranie odpowiedniego modelu, zwłaszcza wtedy, gdy tak jak Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego  Oaza ma do zaoferowania bogaty wachlarz ofert. Z pewnością przydatna wówczas okaże się porada fachowca. W naszej wypożyczalni zatrudniona jest wykwalifikowana, posiadająca doświadczenie kadra. Nasi specjaliści po przeprowadzeniu wywiadu podpowiedzą, który sprzęt wybrać, by w pełni spełnił nasze oczekiwania i poprawił jakość życia, ułatwił funkcjonowanie. Pracownicy zaznajomią także dokładnie z instrukcją właściwego korzystania z wybranego sprzętu. Wypożyczalnia ma w swojej ofercie także dowóz urządzeń bezpośrednio do domu klienta a także montaż sprzętu, co daje gwarancję prawidłowego jego używania.

Podpisanie umowy.

W chwili, gdy sprzęt został odpowiednio dobrany, czas na podpisanie umowy najmu. Ceny wynajmu sprzętu w naszej wypożyczalni są korzystne biorąc pod uwagę to, iż oferujemy wyłącznie profesjonalny i nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Sprzęt znajdujący się w wypożyczalni w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym  Oaza spełnia wymagania nowoczesnej rehabilitacji. U nas płaci się tylko za taki okres, na jaki dany sprzęt jest potrzebny. Dodatkowym atutem i znacznym ułatwieniem dla klientów jest to, że jeśli ktoś ma trudności z bezpośrednim kontaktem z nami, brak możliwości dotarcia do naszej siedziby, wszystkie formalności związane z wypożyczeniem sprzętu medycznego załatwiane są telefonicznie lub drogą mailową.

Podsumowując, trzeba podkreślić, że wybory są czasem trudne i ciężko nam się na coś zdecydować, dlatego pragniemy to Państwu ułatwić proponując skorzystanie z usług Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego  Oaza, gdyż właśnie tu wypożyczycie Państwo nowoczesny, profesjonalny i bezpieczny sprzęt medyczny, spotkacie się z fachową obsługą a wszystko odbędzie się w miłej, przyjaznej atmosferze.

Wypożycz sprzęt