+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

Zakup aparatu do pola magnetycznego do Przychodni

Zakup aparatu do pola magnetycznego do Przychodni

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolejny nowy zakup do Przychodni  OAZA – aparat do pola magnetycznego o niskiej częstotliwości, który pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę. Posiada działanie głównie przeciwbólowe i regeneracyjne, ale również zwiększa zapotrzebowanie tkanek w tlen, resorpcję (wchłanianie) krwiaków i obrzęków oraz pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ nerwowy.

Ze względu na tak duże korzystne oddziaływanie na nasz organizm, nie wyobrażaliśmy sobie, żeby w naszej Przychodni nie było tego rodzaju urządzenia.

Urządzenie do pola magnetycznego umożliwia wykonywanie terapii w oparciu o trzy sterowniki, w połączeniu z dwoma aplikatorami szpulowymi (duży aplikator o średnicy aż 75 cm, mały aplikator o średnicy 35 cm) oraz aplikatorami płaskimi mocowanymi za pomocą pasów. Aplikatory, które posiadamy, umożliwiają dopasowanie do każdej okolicy ciała poddanej zabiegowi.

Co wyróżnia nasze urządzenie?

Aparat do magnetoterapii  to również możliwość pracy w trybie dualnym. Co to oznacza? W trybie dualnym stosuje się dwa współpracujące symultanicznie aplikatory: szpulowy o działaniu ogólnoustrojowym i aplikator płaski o działaniu miejscowym, dzięki czemu  zwiększamy skuteczność zabiegu.

Mając na uwadze komfort Pacjentów zakupiliśmy szeroki aplikator o średnicy 75 cm, który jest przymocowany do leżanki, co umożliwia przeprowadzenie zabiegu w wygodnej pozycji leżącej.

Wypożycz sprzęt