+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

  • Elastyczne majtki siatkowe Seni

   Elastyczne majtki siatkowe Seni Fix Plus to produkt wielorazowego użytku służący do podtrzymywania wkładek lub pieluch anatomicznych. Boczne szwy zewnętrzne zabezpieczają przed podrażnieniami skóry, natomiast zastosowanie w mankietach miękkiej mikrofibry minimalizuje otarcia i ucisk wokół ud. Cechy produktu: – Splot: prążkowany – Szew: boczny – Skład: 87% poliester, 13% elastan, bez lateksu – Oznaczenie rozmiarów na wyrobie za pomocą kolorowej…

  • Majtki chłonne TENA Pants Normal

   to majtki chłonne o podstawowej chłonności stworzone aby zapewnić aktywnym użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki TENA Pants nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia czy z jakichkolwiek form zajęć ruchowych. Ścisłe przyleganie do ciała zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a dzięki zakładaniu jak zwykła bielizna codzienne funkcjonowanie staje się wiele łatwiejsze.  

  • Majtki chłonne TENA Pants Plus

   majtki chłonne o podwyższonej chłonności stworzone aby zapewnić użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki TENA Pants nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia czy z jakichkolwiek form zajęć ruchowych. Ścisłe przyleganie do ciała zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a dzięki zakładaniu jak zwykła bielizna codzienne funkcjonowanie staje się wiele łatwiejsze.

  • Majtki chłonne TENA Pants Super

   majtki chłonne o najwyższonej chłonności stworzone aby zapewnić użytkownikom maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Nadają się do użycia także w nocy. Dzięki TENA Pants nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia czy z jakichkolwiek form zajęć ruchowych. Ścisłe przyleganie do ciała zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a dzięki zakładaniu jak zwykła bielizna codzienne funkcjonowanie staje się wiele łatwiejsze.

  • TENA majtki elastyczne FIX

   TENA Fix to bezszwowe majtki elastyczne wielokrotnego użycia, które pewnie przytrzymują wkład chłonny. Kolorowe oznaczenie oraz umieszczona na pasku etykietka (na której można wpisać dane pacjenta) umożliwiają szybką identyfikację. Dzięki bezszwowej budowie ucisk został zminimalizowany. Majtki TENA Fix można prać do 50 razy w temperaturze do 60 stopni, a także suszyć w suszarce bębnowej. Majtki siatkowe TENA Fix wyglądają jak…

  Wypożycz sprzęt