+48 505-706-308

ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock

salonmedyczny@wp.pl

CRM Oaza

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne „Oaza” powstało z myślą o pacjentach potrzebujących profesjonalnej i skutecznej opieki i rehabilitacji. Celem działania Centrum jest stworzenie kompleksu usług dla dzieci, młodzieży, osób starszych i  niepełnosprawnych poprzez udzielanie świadczeń medycznych i rehabilitacyjnych służących zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjentów. W naszym Centrum znajdziecie Państwo szeroki zakres usług i produktów wraz z informacjami na temat ich funkcjonalności i zastosowań.

Centrum Medyczno – Rehabilitacyjne „Oaza” to przede wszystkim Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego, gdzie znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, jak również innych produktów niezbędnych podczas korekcji wad postawy, w profilaktyce urazów i kontuzji. Oferujemy kompleksową pomoc przy wyborze zaopatrzenia ortopedycznego, sprzętu rehabilitacyjnego, środków pomocniczych i innych produktów medycznych. Zakres działalności Centrum „Oaza” to również Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego, mieszcząca się wcześniej w Domu Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc” przy ulicy Krótkiej 6a.Proponujemy Państwu możliwie najtańszy sposób zaopatrzenia w niezbędny sprzęt, który niesie ogromną pomoc i ulgę w znoszeniu trudności przezwyciężania choroby lub niepełnosprawności. Nie trzeba kupować kosztownych urządzeń, które w perspektywie czasu staną się bezużyteczne. Wypożyczymy to wszystko, co pozwoli wrócić do normalnego funkcjonowania lub złagodzi skutki długotrwałej choroby.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz w trosce o zdrowie pacjentów zamierzamy w niedługim czasie oferować usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej (fizykoterapia, kinezyterapia, masaż, terapia manualna, itp.), świadczone przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, jak również szeroki zakres konsultacji lekarskich od tradycyjnych specjalności jak interna czy pediatria przez specjalistyczne jak ortopedia, kardiologia, czy neurologia.

Dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi medyczne i rehabilitacyjne spełniały najwyższe standardy i oczekiwania, a Pacjenci wracali do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Wypożycz sprzęt